KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354073
nr 1535 4073
Bertil Appelgren
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad Apel, 1982, Åsele. Olja på duk, 37x62 cm, yttermått inklusive ram: 54x79 cm
Bertil Appelgren, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 april 2023
kl 21:00:44
24/4 20:55:45